Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

O nas

Realizujemy projekty w obszarze zdrowia publicznego

Realizujemy projekty w obszarze zdrowia publicznego. Specjalizujemy się w organizowaniu debat, konferencji, paneli tematycznych, konferencji i briefingów prasowych, projektach komunikacyjnych, a także opracowywaniu analiz i raportów.

Realizacja projektów opiera się na wiedzy i doświadczeniu osób od wielu lat zawodowo związanych z ochroną zdrowia, uznanych menedżerów i ekspertów. Jedną z podstawowych aktywności jest organizacja konferencji i debat z udziałem szerokiego grona słuchaczy, mediów i najwyższej klasy specjalistów.

Dzięki Partnerom konferencje z cyklu zdrowia publicznego są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Na każdą z konferencji zapraszamy dziennikarzy zajmujących się tematyką medyczną. Dbamy o jak najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny naszych konferencji i debat.

Health Project Management jest organizatorem prestiżowych konferencji , których celem jest prezentowanie najbardziej aktualnych i istotnych problemów z zakresu medycyny, farmacji i zdrowia publicznego.

  • Nie unikamy tematów trudnych a czasem kontrowersyjnych
  • Dbamy o to aby nasze konferencje i debaty miały wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny
  • Naszym celem jest zapewnienie jak najbardziej obiektywnego przedstawiania omawianych problemów z uwzględnieniem jak najszerszego spektrum opinii i poglądów
  • Standardem jest otwarta dyskusja, w której głos może zabrać każdy uczestnik konferencji lub debaty
  • Staramy się zapraszać jak najbardziej renomowanych prelegentów; lekarzy, farmaceutów, kadrę zarządzającą w ochronie zdrowia, przedstawicieli urzędów m. in. MZ, NFZ, AOTM, przedstawicieli wyższych uczelni i szkół zdrowia publicznego
  • Nasze konferencje skierowane do mediów ale są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób
  • Zorganizowaliśmy już ponad 300 konferencji, w których uczestniczyło ponad 1500 prelegentów i ok. 10 tys. uczestników !
  • Relacje z konferencji zamieszczane są w internecie
do góry